SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ EGE ÜNİVERSİTESİ'NDE ANILACAK

Ege Üniversitesi'nde, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” kapsamında, bir dizi etkinlik gerçekleştirilecek.

10 Temmuz 2018 15:57 magazin 430
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ EGE ÜNİVERSİTESİ'NDE ANILACAK
15 Temmuz Şehitlerinin anılacağı program, Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. Nuri Bilgin Konferans Salonu'nda 12 Temmuz 2018 Perşembe günü saat 10.30'da başlayacak.

Etkinlik kapsamında ilk olarak Başbakanlık Basın ve Enformasyon İzmir İl Müdürlüğü ve Ege Üniversitesi işbirliği ile açılan sergi gezilecek. Gezinin ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla moderatörlüğünü EÜ Atatürk İlke ve İnkılapları Bölüm Başkanı Prof. Dr. Hasan Mert'in yapacağı "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” paneli gerçekleştirilecek. Panelin açılış konuşmasını Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak yapacak. Rektör Budak'ın konuşmasının ardından 15 Temmuz Belgesel Gösterimi izlenecek. Panele, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bayram Akça ve EÜ Türk Dünyası Enstitüsü Müdür Vekili Prof. Dr. Nadim Macit konuşmacı olarak katılacak.

Etkinlik sonunda EÜ Edebiyat Fakültesi önünde 15 Temmuz şehitleri hayrına lokma dökümü yapılacak.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER