SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HASBİ ŞENGÜL'DEN KARNE KARNAVALI

Yenişakran Hasbi Şengül İlkokulu öğrencileri 2017-2018 eğitim öğretim yılına karnaval gibi törenle veda etti.

09 Haziran 2018 11:39 magazin 527
HASBİ ŞENGÜL'DEN KARNE KARNAVALI
Hasbi Şengül İlkokulu 2017-2018 eğitim öğretim yılına muhteşem bir karnaval ile veda etti. Okul bahçesinde düzenlenen veda törenine öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

Öğrenciler bahçede kendileri için kurulan oyun parkında doyasıya eğlendi. Hasbi Şengül İlkokulu Okul Müdürü Nilden Akdoğan “Çocuklarımız tüm yıl boyunca çalıştılar ve yoruldular. Karne günü için onlara hazırladığımız bu etkinlikte hem başarılarını kutladık hem de bir gün dahi olsa okullarına neşeyle veda etmelerini istedik. Tüm çocuklarıma güzel bir tatil diliyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER