SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HOŞBULDUK FOÇA

Ressam Rüstem Ersöz'ün 'Hoşbulduk Foça' isimli Resim Sergisi, Açıldı.

24 Mayıs 2018 14:22 magazin 313
HOŞBULDUK FOÇA
Ressam Rüstem Ersöz'ün  ‘Hoşbulduk Foça' isimli Resim Sergisi, 23 Mayıs Çarşamba günü, Konak Resim Heykel Müzesi ve Galerisi'nde açıldı.
Foça konulu manzaraların ve portrelerin resmedildiği serginin açılışına, Ressam Rüstem Ersöz'ün dostları, Foçalılar ve çok sayıda sanatsever katıldı.
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça temalı sergisi dolayısıyla Ressam Rüstem Ersöz'e teşekkür etti. Başkan Demirağ, ‘‘İzmir'in yükselen değeri,  güzel sahil ilçesi Foça'mız, sanatçılara ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Doğal ve tarihi güzelliklerin etkisine kapılan birçok sanatçı dostumuz, sıklıkla Foça'ya geliyor ya da yerleşiyor. Bu gelişmeler bizleri mutlu ediyor ve gururlandırıyor'' dedi.
‘Hoşbulduk Foça' Resim Sergisi, 6 Haziran 2018 tarihine dek, 09.00-18.00 saatleri arasında, İzmir Konak Resim heykel Müzesi ve Galerisi Şeref Akdik Sergi Salonu'nda ziyaret edilebilir.

Rüstem Ersöz
1962 yılında Eskişehir'de doğmuş, önce babasının işi sonra kendi tahsili ve kamu görevi nedeniyle memleketin birçok köşesinde çalışma ve yaşama şansına sahip olmuştur. Küçük yaşlardan itibaren yöneldiği resim sanatından, uzun tahsil ve meslek yaşamı boyunca kopamamış ve kesintili olarak sürdürdüğü resim çalışmalarına emeklilik sonrasında ağırlık vermiş, kara kalem, suluboya, yağlı boya ve en son pastel boya ile yaptığı eserlerini resim severlerin beğenisine sunmuştur. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER