SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

LİYAKAT DERNEĞİ "AYŞE BAŞARIRSA PROJESİ" İLK DÖNEMİN KAPANIŞINI YAPTI

Başarılı Ayşeler, yaz dönemi stajları için tek tek kurumsal firmalarda istedikleri bölümlere yerleştirildiler.

30 Mayıs 2018 00:36 magazin 231
LİYAKAT DERNEĞİ "AYŞE BAŞARIRSA PROJESİ" İLK DÖNEMİN KAPANIŞINI YAPTI
Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği'nin (LİYAKAT) bünyesinde yer alan ve oldukça ses getiren “Ayşe Başarırsa” projesi ilk dönem kapanışını bir iftar yemeği düzenleyerek yaptı ve ilk mezunları ile döneme veda etti.

Tüm Liyakat Derneği üyeleri, hem mübarek ramazan ayı vesilesiyle bir araya geldi, hem de dönem finalini gerçekleştirecekleri Ayşe Başarırsa Projesi adına bir iftar yemeği düzenledi. Öğrencilere başarı belgeleri ve hediyeleri takdim edildi. İş hayatına hazırlık ve is kadını yaratmaya yönelik bu proje ilk dönemi ile çok ses getirdi.

Başarılı Ayşeler, yaz dönemi stajları için tek tek kurumsal firmalarda istedikleri bölümlere yerleştirildiler.

Proje ortağı TPI Kompozit A.S. Yöneticileri ile sponsorlardan Kalder İzmir Subesi yetkilileri projeye destek vermekten çok memnun olduklarını ve ileriki dönemlerde de Ayşe Başarırsa projesinin devamı için ellerinden gelen desteği vereceklerini ilettiler.

Liyakat Derneği üyeleri, Yönetim Kurulu, Proje ekibi, Proje sponsorları ve tüm öğrencilerin katılımı ile gerçekleşen kapanış toplantısı & iftar yemeği; Liyakat Derneği Yönetim Kurulu adına, başkan yardımcısı A.Kadir Alkışel' in konuşması ile başladı.

Ardından projeyi özetlemek adına söz alan dernek üyesi ve proje lideri Ceren Sertdemir Yavuz'un konuşması ile devam etti. Proje eğitimlerinde kızların gösterdikleri başarılardan ve projeye iştiraklerinden son drece memnun olduklarını ileterek, bu denli ses getiren bir projede liderlik yapmaktan da duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Emeği geçen tüm proje ekibi arkadaşlarına teşekkür eden Yavuz, Liyakat Derneği üyelerine de proje süresindeki her türlü destekleri için minnettar olduğunu ekledi. Konuşmalar sonrası başarı belgelerini Yönetim Kurulu Üyelerinden ve Proje Ekip üyelerinden alan kızlar, keyifli saatler geçirdiler.

Liyakat'ın Ayşeleri başarmaya başladı bile.. Projede gelecek dönemin, ekim ayında başlayacağı bilgisi verildi. Ayşe Başarırsa yeni öğrencileri ve yeni destekçilerini bekliyor.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER