SİTE SAĞ REKLAM ALANI

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN ANNELERİNE MORAL VE MOTİVASYON BAKIMI

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi örnek gösterilecek bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı.

25 Temmuz 2018 15:06 magazin 262
LÖSEMİLİ ÇOCUKLARIN ANNELERİNE MORAL VE MOTİVASYON BAKIMI
Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Cilt Bakım ve Kuaförlük Kursu Öğretmeni Sevgi Sır ve kursiyerleri hazırladıkları proje ile Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hasta çocukları ile gece gündüz birlikte kalan, onlara refakat eden annelere bir parça moral ve motivasyon olması için hiçbir ücret ya da bedel almadan saç ve güzellik bakımı yaptı. Bundan böyle her ay düzenli olarak yapılacak olan etkinliğe Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ebru Yücel de eşlik etti.

"Yalnız değilsiniz”
Yücel, Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi olarak her zaman iyi ve faydalı işler yapma gayretinde olduklarını ifade ederek, "Kurum olarak böylesine güzel bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Daha önce benzer bir çalışmayı da huzur evlerinde gerçekleştirmiştik. Bu kez de öğretmenimiz Sevgi Sır önderliğinde kursiyerlerimiz ile Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ndeki annelerimiz için yeni bir projeyi hayata geçirdik. Ben de bir anneyim ve annelerimizin buradaki hayatlarını az çok anlayabiliyorum. Onlar gecelerini gündüzlerine katıp yavruları için burada tüm dünyadan koparak hayatlarını geçiriyorlar. İşte onlara yalnız değilsiniz, biz de yanınızdayız diyebilmek için böyle bir çalışma gerçekleştirdik ve bundan dolayı da hem biz hem de onlar çok mutlu oldular. Ben bu projeyi hazırlayan Sevgi Sır öğretmenimize, bu projeyi onaylayan hastane yetkililerine ve annelerimize çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmamız her ay düzenli olarak yapılacak. Umarım başka illerdeki kurumlarımıza da örnek olur. Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi olarak biz de her zaman annelerimizin ve çocuklarının yanlarında olacağız” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER