SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MUTLULUĞA ADIM ATTILAR

Genç çift dünya evine ilk adımını attı. Önder Tekeli ve Gökçe Ersoy çifti sevdikleriyle bir araya geldiği akşamda nişanlanarak mutluluğa söz verdi.

12 Eylül 2018 13:33 magazin 1807
MUTLULUĞA ADIM ATTILAR
DİĞER GÖRSELLER
Manevi babasının Yasin Çıvlan ve manevi ağabeyinin Serkan Acar olduğunu ifade eden Önder Tekeli Belediye çalışanlarından Şükrü Ersoy'un biricik kızı olan Gökçe Ersoy ile altı aydır devam eden birlikteliklerini nişanlanarak taçlandırdı. Yeni Şakran Pupa Yelken Kafe'de gerçekleştirilen nişan merasimine Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Belediye Başkan Yardımcısı Memedali Özkurt ve Aliağa'nın tanınan simaları katıldı. Nişan merasiminin ardından davetliler orkestra eşliğinde doyasıya eğlendiler. MUTLULUĞA ADIM ATTILAR
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER