SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

NİHAT DEMİRKOL KONSERİ

NİHAT DEMİRKOL'DAN “Ve Kırmızıydı Şedarabân”

09 Mayıs 2018 11:06 magazin 253
NİHAT DEMİRKOL KONSERİ
Piyanist Nihat Demirkol, geleneksel MÜZİKSEV Mayıs Konserinde bu kez  “Ve Kırmızıydı Şedarabân” diyecek. Demirkol 10 Mayıs 2018 Perşembe gecesi saat 20.30'da Şedarabân makamının en seçkin örneklerini MÜZİKSEV sahnesinde sunacak .

 Türk Müziğinin usta piyanistlerinden Nihat Demirkol, “Tanburî Cemil Bey'den Tanburî Faize Ergin'e, Refik Fersan'dan  Muallim İsmail Hakkı Bey'e, Neveser Kökdeş'den Bebekli Refik Tâl'at Bey'e usta bestekarların seçkin eserlerinden örnekler sunacağı ve bir sürpriz ile bitireceği bu eşsiz konseri izlemek için 463 03 00 numaralı telefondan yer ayırtmak yeterli olacak.

Saygıyla duyurulur.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER