SİTE SAĞ REKLAM ALANI

REİS SEVDASI UĞRUNA 250 BİN KM YOL KATETTİ

Vatanım ve milletim için durmak yok yola devam" diyor.

02 Ağustos 2018 12:15 magazin 633
REİS SEVDASI UĞRUNA 250 BİN KM YOL KATETTİ
HABER MERKEZİ-Aliağalı İşadamı Aydın Şimşek, Reis ve Ülke sevdası diyerek başladığı politika yolculuğunda partisinin iktidar olabilmesi için 4 yıl Bakırçay Bölgesini tek başına dolaşarak 250 bin kilometre yol Katetti.
Sağcı solcu demeden, büyük küçük bilmeden binlerce kişiyi ziyaret ederek elini sıktı ve bazılarının üzüntü ve acılarını, bazı insanların ise sevinç ve mutluluklarını paylaştı.
1976 Batman doğumlu olan Aliağalı Aydın Şimşek , evli ve iki çocuk babasıdır. 1977 yılında Batman Beşeri'den ailesi ile birlikte Aliağa'ya gelen Aydın Şimşek Gemi Söküm, Gemi Yan Sanayi ve denizcilik sektöründe faaliyet göstermekte olup AK Parti Aliağa İlçe Teşkilatında Yönetim Kurulu Üyeliği görevini üstlendi.
Siyasete atılmaktaki bir tek hedefi, bir tek amacı vardı. Bir yerlere gelmek, makam sahibi olmak değil, Vatanın, Milletin bölünmez bütünlüğünde Cumhuriyetin Korunması ve buna sahip çıkacak ülkemizdeki birlik ve beraberliğin sağlanmasında milletin tek vucut olarak partisine sahip çıkılarak Ak Partinin iktidar olması ve Başkan Erdoğan'ında lider olması düşüncesi vardı hedefinde sadece.

4 yıl önce başladığığı siyaset yolculuğunda tek başına yaşamış olduğu Bakırçay Havzasında ilçe ilçe köy köy gezerek halkla buluşmayı hedeflemişti. Onların dert ve isteklerini dinledi, bazende sevinçlerine ve acılarına ortak olarak duygularını paylaştı. Kimi vatandaşa süpriz doğum günleri yaparak pastasını iş yeride kesti, kimi zaman da cenazelerde baş sağlığı dileyerek her zaman vatandaşın yanında oldu.
Sohbetlerin de, Kendini övmeyi ön plana çıkmayı hiç sevmeyen iş adamı Aydın Şimşek'in düşüncesinde Ak Partinin 2023 hedefine Başkan Erdoğan ile ulaşması, büyük ve güçlü bir Türkiye için mücadele edilmesiydi. Şimşek, aynı tempo ile halen Bakırçay halkına ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor. 4 yıl içinde yaptığı ziyareti ile on binlerce kişi ile buluşan iş adamı Aydın Şimşek, "Tam 250 bin kilometre yol yaparak 3 otomobil eskittim. Ancak bu ziyaretlerim sırasında

aracımın bir gün olsun lastiği bile patlamadı. Vatanım ve milletim için durmak yok yola devam" diyor.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER