SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYOR

TSGI Engelliler Derneği'ne hasta yatağı bağışında bulundu.

04 Temmuz 2018 12:53 magazin 901
TSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYOR
DİĞER GÖRSELLER
Ege Rafineri ana müteahhit firması TSGI Mühendislik yürütücülüğünde Kasım 2016'da başlatılan "Engelleri Birlikte Aşalım” projesi kapsamın Aliağa Engelliler Derneği'ne hasta yatağı bağışında bulundu. 
Aliağa Engelliler Derneği'yle işbirliği içerisinde olan TSGI Mühendislik ve taşeron firmaları; Birİzmir OSGB, İlk İnşaat, Seaberk Makina, Gain-Mert Ortaklığı, Egemont Mühendislik, Havatek Makina ve Özdenizcilik'nin destekleri ile 9 adet hareket edebilir elektrikli yatak Engelsiz Kafe'de düzenlenen törenle teslim edildi. 
Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ve firma yetkililerin katılımı ile düzenlenen törende bir konuşma yapan TSGI Mühendislik yetkilisi Gülveren Ulu "2016 yılında başlatmış olduğumuz projenin devamı niteliğinde, dernek başkanımızdan bu yılki ihtiyaçlarının hasta yatağı olduğunu öğrendik. Taşeron firmalarımızın da destekleri ile yatakların satın alımı gerçekleştirildi. Herkese teşekkür ediyoruz.” dedi. 
Aliağa Engelliler Derneği Başkanı İbrahim Erdemir de katkıda bulunan firma yetkililerine destekleri için teşekkür ederek "TSGI engelli istihdamı ve tekerlekli sandalye gibi ihtiyaçlarımızın karşılanması noktasında bizlere destek sunmuştu. Hasta yatağı da bugün çok önemli bir ihtiyaç. Bu konuda duyarlılık göstererek bağışta bulundukları için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.
Aliağa Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz firmaların sosyal sorumluluk projelerine katılımının 5 yıldır sürdüğünü, hem eğitim hem sağlık alanında TSGI Mühendislik'in yardımlarda bulunduğunu dile getirdi. Bayram Yılmaz " Üretim yaptığınız bölgedeki insanların ihtiyaçlarını gidermeye yönelik attığınız bütün adımlar için teşekkürler” dedi. 
Törene katılım gösteren TSGI Mühendislik Proje Müdürü Ruggero Straneiro'da Aliağa'da olmaktan yana çok mutlu olduğunu dile getirdi. Tören, yatakların teslimatı ve destek sağlayan firmalara plaketlerinin takdimi ile sona erdi. 
TSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYORTSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYORTSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYORTSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYORTSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYORTSGI DAYANIŞMAYA DEVAM EDİYOR
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER