SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TSGI MÜHENDİSLİK VE TEKFEN A.Ş. İŞBİRLİĞİNDEN EĞİTİME TAM DESTEK!

TEKFEN İnşaat ve Tesisat A.Ş.'nin işbirliği eğitim sistemine yaptıkları katkılarla devam ediyor.

23 Mayıs 2018 10:37 magazin 398
TSGI MÜHENDİSLİK VE TEKFEN A.Ş. İŞBİRLİĞİNDEN EĞİTİME TAM DESTEK!
Ege Rafineri Projesi ana müteahhit firması TSGI Mühendislik ve ana taşeronlardan TEKFEN İnşaat ve Tesisat A.Ş.'nin işbirliği eğitim sistemine yaptıkları katkılarla devam ediyor.

Öğrencilerin kaliteli ve eşit fırsatlarda eğitim almasının önemini vurgulayan TSGI Mühendislik ve taşeronlardan TEKFEN İnşaat ve Tesisat A.Ş., Aliağa Yenişakran Ortaokulu'na teknik ekipman desteğinde bulundu.

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde, okula ses sistemi kuruldu, Atatürk köşesi ve panolar yenilendi. Son olarak da öğrencilerin özellikle yabancı dil derslerinde pratik yapmaları için 30 adet mikrofonlu kulaklık bağışı yapıldı.

Aliağa Yenişakran Ortaokulu Müdürü Ahmet Zeki Ege TSGI Mühendislik Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Departmanı ile sürdürdükleri kuvvetli iletişimden dolayı Yerel Toplum Temsilcisi Gülveren ULU'ya memnuniyetini dile getirdi.

Okul Müdürü Ege, TEKFEN İnşaat ve Tesisat A.Ş. adına İdari İşler Yetkilisi Muzaffer İKİZ'e okula verdikleri destekler ve ilgilerinden dolayı teşekkür ederek, plaket sundu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER