SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ÜÇ FİDAN GAZİEMİR'DE ANILDI

Üç Fidan Anma Etkinliği'nde Musa Koçer sahne aldı.

08 Mayıs 2018 16:45 magazin 196
ÜÇ FİDAN GAZİEMİR'DE ANILDI
68 kuşağının gençlik liderleri Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan idam edilişlerinin 46. yıldönümünde Gaziemir Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikte anıldı. Üç Fidan Anma Etkinliği'nde Musa Koçer sahne aldı

Gaziemir Belediyesi, idam edilişlerinin 46. yılında Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan'ı düzenlediği özel etkinlikle andı. 68 kuşağının liderleri, özgürlüğün, tam bağımsızlığın, adalet ve demokrasinin sembol isimleri Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan anma etkinliğinde Musa Koçer sahne aldı. ‘Deniz gibidir gökyüzü' isimli konserde Musa Koçer, devrim marşları ve türküler seslendirdi. Anma etkinliğinde Üç Fidan'ın anlatıldığı belgesel de gösterildi. Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan'ın görüntülerinin de yer aldığı belgesel izleyenleri duygulandırdı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER