SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

UNUTULMAZ...

Ahmet Piriştina, 14. ölüm yıldönümünde özlemle anıldı.

17 Haziran 2018 18:24 magazin 0
UNUTULMAZ...
2004 yılında beklenmedik bir şekilde yaşama veda eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Piriştina, 14. ölüm yıldönümünde özlemle anıldı. Aşağı Narlıdere Mezarlığı'nda düzenlenen anma törenine Piriştina Ailesi ve sevenlerinin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı.

Başkan Kocaoğlu, merhum Başkan Ahmet Piriştina'nın eşi Mine Piriştina, kızı Zeynep Piriştina Subaşı, oğlu Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina'ya taziyelerini sunarken, kendisini ve hizmetlerini unutmadıklarını ve asla unutmayacaklarını söyledi.

Anma törenindeki en duygusal anlar ise torunu Damla Piriştina ve yeğeni Selen Gülmen'in birlikte kaleme aldıkları mektubu  Ahmet Piriştina'nın kabri başında okuduğu sırada yaşandı. Merhum Piriştina'ya seslenirken gözyaşlarına engel olamayan Damla ve Selen törene katılan herkesi duygulandırdı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER