SİTE SAĞ REKLAM ALANI

31 MART'TA DAĞLARINA BAHAR GELECEK MENEMEN'İN

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy Menemen Cumhuriyet Meydanı'nda hemşehrileri ile buluştu.

02 Şubat 2019 12:44 menemen 293
31 MART'TA DAĞLARINA BAHAR GELECEK MENEMEN'İN
CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy'un Menemen Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen aday tanıtım mitinginde hemşehrileri tarafından coşkuyla karşılandı. Dans gösterileri ve sloganlar eşliğinde Cumhuriyet Meydanı'nda kendisini karşılayan kalabalığa seslenen CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy "Menemen'de CHP Bayrağını daha ileriye taşıyabilmek için 31 Mart akşamına kadar durmadan mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi. 
"Emekçi arkadaşlarımızla yan yana yürüyeceğiz”
CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy'un mevcut Belediye Başkan'ı Tahir Şahin'e hizmetlerinden dolayı teşekkür etmesi kendisini dinleyen kitle tarafından "Helal Olsun” sana sloganları ile karşılandı. Aksoy "Menemen için bundan sonra alt kimlikleri bir kenara koyup, siyasi parti tercihlerini bir kenara koyup, kime oy vermiş olursa olsun buradan her vatandaşımıza haykırıyoruz, gelin bu elin tutun. Hep birlikte omuz omuza Menemen için yürüyelim. Menemen belediye emekçilerine sesleniyorum. Ben CHP Menemen Belediye Başkan Adayı olarak buradan söz veriyorum. Hiç kimse tereddüte kapılmasın emekçi arkadaşlarımızla yan yana yürüyeceğiz” dedi. 
Belediye başkanlığı görevi için kendisini iki dönem ile sınırlandırdığının altını çizen CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy "Menemen halkından iki dönem istiyorum. İki dönemin sonunda gencecik bir arkadaşımıza bu bayrağı teslim etmek bizim onurumuz olacaktır.” diye konuştu. 
Menemen halkı tarafından coşkuyla dinlenen Serdar Aksoy "31 Mart akşamı sandıkları patlatacağız ve Cumhuriyet Halk Partisi'nin bayrağını çok daha yükseklere dikeceğiz. Menemen 31 Mart akşamı yeniden Altı Ok, yeniden Atatürk diyecek. Kubilay'ın torunları olarak bizler Menemen'de al bayrak üzerine çekilmiş altı oku yeniden burçlara dikeceğiz. Biz alt kimlik ayrımı gözetmeksizin biz herkesten oy istiyoruz. MHP'li AK Parti'li HDP'li kardeşimizden de oy istiyoruz. Çünkü biz Menemen'liyiz. 31 Mart'ta dağlarına bahar gelecek Menemen'in” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER