SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BAŞKAN ŞAHİNDEN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE TAM DESTEK

Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Adalet Yürüyüşünde bir kez daha CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile omuz omuza yürüdü.

29 Haziran 2017 09:27 menemen 948
BAŞKAN ŞAHİNDEN ADALET YÜRÜYÜŞÜNE TAM DESTEK
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğ'lu'nun geçen 15 Haziran'da Ankara'daki Güvenpark'tan başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'ne ilk günden itibaren destek veren Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, Adalet Yürüyüşü'nde bir kez daha CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile omuz omuza yürüdü.
CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun yargılandığı MİT TIR'ları davasında 25 yıl hapis cezası verilip tutuklanmasının ardından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan başlattığı "Adalet Yürüyüşü" 25 gün sürecek. 432 kilometrelik yürüyüşe ilk günden itibaren destek veren Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin; CHP Menemen İlçe Başkanı Hürol Taklak, İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte bir kez daha katıldığı yürüyüşte, binlerce vatandaşla birlikte ‘Adalet” sloganları attı.
Herkes için adaletin peşinde olduklarını söyleyen Başkan Tahir Şahin; “Bu ülkenin eşit yurttaşı olduğumuzu hatırlatmak için, toplumun her kesiminin özgürlüğü için yollardayız. Biz, herkes için adalet istiyoruz. 80 milyon, bir arada ve huzur içinde yaşasın istiyoruz. 15 Haziran'da sayın Genel Başkanımızın yürüyüş talimatıyla çıktığımız bu yolda kararlılıkla ilerliyoruz. Bilinçli bir şekilde, provokasyonlara gelmeden, hak, hukuk ve adalet diyerek örgütlü bir şekilde devam eden yürüyüşümüze destek veren yurttaşlarımızı yürekten kutluyorum. Hep birlikte bu güzel ülkemizde yanlış giden işlere ‘dur' demenin mutluluğunu yaşıyoruz. Umarım bu örgütlü mücadelemiz sonuç verir ve bu güzel vatanımızda bir daha ‘adalet' için hiç kimse yollara düşmek zorunda kalmaz. Yaşasın adalet” diye konuştu.
Tatil nedeniyle aksayan trafikte Kılıçdaroğlu ve korteje sevgi gösterisinde bulunan vatandaşların ilgisinden de son derece memnun olduğunu söyleyen Başkan Şahin, bundan sonraki günlerde de yürüyüşe katılarak desteğini sürdüreceğini ifade etti.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER