SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MENEMEN PLASTİK İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI

Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yönetimi, yeni üyelerle,gücüne güç kattı!

09 Mayıs 2018 18:07 menemen 520
MENEMEN PLASTİK İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİMİ GÜCÜNE GÜÇ KATTI
Türkiye ve Ege'nin kalkınmasında önemli rol üstlenen Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (MPİOSB) müteşebbis heyeti ve yönetimi yeni katılan üyeleri ile güç kazanarak ve güven tazeleyerek çalışmalarına başladı.

Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde 2018-2022 Dönemi Müteşebbis Heyeti görevine başladı. Yeni dönemde de Müteşebbis Heyet Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkanı değişmedi. Erdoğan Çiçekçi yeniden Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Salih Esen'de yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi.

İzmir Menemen Plastik İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nin gelişmesi ve ekonomiye katkısını artırarak sürdürmesi için yeni dönemde de canla başla çalışacaklarını belirten

Yönetim Kurulu Başkanı Salih Esen, “Çok zor bir coğrafyada kurduğumuz Bölgemizi bugünlere getirmek kolay olmadı. Bu zorlu süreçte hiçbir kurum ve kuruluştan kredi kullanmayarak kendi öz kaynaklarımızla Bölgemizi faaliyete geçirdik. Üretime başlayan fabrikalarımız yaklaşık 1400 kişiye istihdam sağlıyor. Diğer fabrika inşaatları da devam ediyor. Bölgedeki parsellerde tam faaliyet başladığında 5 bin-6 bin kişilik istihdamı Türk Ekonomisi'ne kazandırmayı hedefliyoruz. Bölgedeki katılımcılarımızın inşaat ve üretim faaliyetleri devam ederken biz de kendilerine en iyi hizmeti verebilmek çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.

2016-2018 Dönemi Müteşebbis Heyetten Salih Esen, Erdoğan Çiçekçi, Erol Paksu, Tahir Şahin, Esat Özdemir, Sevinç Bayer ve Cihangir Hür yeni dönemde de yer alırken diğer üyeler değişti. 2016-2018 Dönemi Müteşebbis Heyette yer alan tüm üyelere OSB Yönetim Kurulu tarafından yaptıkları hizmetlerden dolayı plaket takdim edildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER