SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MENEMEN'DE SALDIRILAR BİTMİYOR

Menemen'de CHP Seçim Bürosuna İkinci Saldırı

13 Mart 2019 11:38 menemen 208
MENEMEN'DE SALDIRILAR BİTMİYOR
Seçim gerginliği tırmandırılmaya devam ediliyor. Daha önce Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy'un eşinin bulunduğu arabaya saldırıda bulunulan Menemen'de dün akşam saatlerinde seçim bürosuna da bir saldırı düzenlendi. 
Dün akşam saatlerinde Millet İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı CHP'li Serdar Aksoy'un Ulukent'teki seçim ofisine saldırı gerçekleşti.
 CHP'li Serdar Aksoy'un geçtiğimiz pazar günü eşi Dilek Aksoy ve partili arkadaşlarının aracına yapılan saldırının ardından dün gece de Ulukent'teki seçim ofisine saldırı yaşandı. 
Sabah saatlerinde alınan habere göre Ofisin  camları kırılmış halde bulundu. Etrafta bulunan alkol şişeleri ise şüphelilerin alkollü olduğunu düşündürdü.Polis ekiplerinin olay ile ilgili araştırmaları sürüyor.

"SİYASET ÇÖZÜM ÜRETME SANATIDIR"
Saldırının ardından olay yerine gelen Millet İttifakı Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy " Menemen Ulukent'te bulunan seçim büromuza bir saldırı söz konusu... Millet İttifakı'na yönelik saldırılar maalesef devam ediyor. Biz siyaseti demokratik bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. hiçbir arkadaşım provokasyona gelmeyecek. Hiçbir arkadaşım karşılık vermeyecek. Siyaset kavga etme sanatı değildir. Siyaset çözüm üretme sanatıdır. Artık bu saldırıların bir sonu gelmeli. Siyaseti kavga etmek, küfür etmek olarak, kadınlara saldırı olarak algılayan zihniyetin artık kendisini düzeltmesi gerekiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar Menemen'de biz 31 Mart gecesi seçimleri kazanacağız. Hiç kimse bize göz dağı veremeyecek. Millet İttifakı bu seçimleri kazanacak." dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER