SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MENEMEN'DEN ALİAĞA TİCARET ODASI'NA ZİYARET

Menemen Ticaret Odası, Aliağa Ticaret Odası'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

05 Temmuz 2018 12:07 menemen 493
MENEMEN'DEN ALİAĞA TİCARET ODASI'NA ZİYARET
Menemen Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Süsoy ve Meclis Başkanı Ali Azgın ile meclis üyeleri Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk ve Meclis Başkanı Adnan Saka ile ALTO meclis üyelerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Menemen Ticaret Odası heyetini Aliağa Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Ertürk, Meclis Başkanı Adnan Saka, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Erdem ve Yönetim Kurulu Üyesi Y. Kemal Aygün karşıladı.

Karşılıklı sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette; Aliağa ve Menemen'in ekonomik potansiyeli ve ülke ekonomisine sağladığı katkılar, bölgenin sorunları ve beklentileri detaylarıyla konuşuldu.

Ziyarette ayrıca, İzmir'deki diğer ilçe odaları ile birlikte TOBB camiasında eskiden beri örnek gösterilen birlik ve beraberliğin bundan sonrada katlanarak artacağı ve bölgenin geleceği, üyelerin sorunları ile sanayi ve ticaret potansiyelini etkileyecek kararlar noktasında da birlikte hareket edilerek ortak aklın hayata geçirilmesi konuşuldu
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER