SİTE SAĞ REKLAM ALANI

MENEMEN'İ BİRLİKTE YÖNETMEYE GELİYORUZ

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy seçim startını veriyor.

31 Ocak 2019 11:42 menemen 246
MENEMEN'İ BİRLİKTE YÖNETMEYE GELİYORUZ
CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy seçim çalışmalarının startını 1 Şubat Cuma Günü saat: 15.30'da Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen miting ile veriyor.
CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy 1 Şubat Cuma Günü Saat:15.30'da Menemen Cumhuriyet Meydanı'nda seçmenleriyle buluşacak. Adaylığının kesinleşmesinin ardıdan Menemenli Hemşehrilerine seslenecek olan Aday Serdar Aksoy "1 Şubat Cuma günü saat: 15.30'da Cumhuriyet Meydanı'nda buluşmaya, Menemen'i birlikte yönetmeye geliyoruz” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER