SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SERDAR AKSOY MERKEZ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy seçim çalışmalarına devam ediyor.

11 Şubat 2019 19:39 menemen 308
SERDAR AKSOY MERKEZ SEÇİM BÜROSUNU AÇTI
CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy Atatürk Caddesi'nde bulunan Merkez Seçim Bürosu açılışını gerçekleştirdi. Yüzlerce Menemen'liyle coşkulu alkışları eşliğinde açılışı törenine katılan  CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy'a Millet İttifakı adına İyi Parti Menemen  İlçe Başkanı Yılmaz Karslı ve CHP Menemen İlçe Başkanı Serdar Değirmenci de eşlik etti.
"BU BAYRAĞI BÜYÜKLERİMİZDEN TESLİM ALDIK”
Seçim Bürosu'ndan seçmenlere seslenen CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy "İyi Parti İlçe Başkanımız Yılmaz Karslı ve CHP İlçe Başkanımız Serdar Değirmenci'ye teşekkür ediyorum. Yaklaşık bir yıl önce yakmış olduğumuz çoban ateşi bugün alev oldu. Bu gün Menemen'i yakıyor. Kim hangi partiye oy vermiş olursa olsun bu gün bu kitleye baktığım zaman herkesi burada görüyorum. Biz Menemen sevdalısıyız... Doğup büyüdüğümüz, tozunu toprağını yuttuğumuz,sokaklarında gezip dolaştığımız Menemen bu gün bambaşka bir noktaya gelmiştir. Menemen'e hizmet vermiş tüm belediye başkanlarımıza saygılarımızı sevgilerimizi sunuyoruz. Hepsi Menemen'e bir katkı koymuştur. Bu gün ise bir değişim zamanıdır. Biz bayrağı büyüklerimizden teslim aldık. O bayrağı daha üst noktalara dikmek için omuz omuza mücadele etmek için yola çıktık. Millet İttifakı İyi Parti'yle kurulmuştur ve bu gün itibariyle artık Menemen'de bir vücut bulmuştur. Hep birlikte yan yana omuz omuza açılmıştır. Bundan sonra ayrı gayrı yok. Biz herkese elimizi uzattık. Buradaki kardeşliği, barışı, dostluğu hep birlikte yaşatacağız. Bu bizim ilk seçim büromuz, dokuz tane daha seçim bürosu açacağız. 31 Mart akşamı için hep birlikte sandıkları patlatacağız” dedi. 
Sözlerine Nazım Hikmet'in "Bu Davet Bizim” şiiri ile son veren CHP Menemen Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy seçim bürosunun açılışına katılan vatandaşlarla kucaklaştı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER