SİTE SAĞ REKLAM ALANI

SİZİN İÇİN RİSK ALMAYA DEVAM EDECEĞİM

Dört dönemdir Menemen Belediye Başkanı olan Tahir Şahin 2019 Yerel Seçimlerinde başkanlığa "yeniden adayım" dedi.

18 Ekim 2018 11:05 menemen 378
SİZİN İÇİN RİSK ALMAYA DEVAM EDECEĞİM
Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, 1999 yılından bugüne Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğü Menemen'de hemşehrilerine bir dönem daha hizmet etmek adına, CHP Menemen İlçe Başkanı Kazım Hürol Taklak'a aday adaylığı dosyasını sundu.
Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Menemen'de gerçekleştirdiği açıklama ile 2019 yerel seçimlerinde CHP'den Aday adayı olduğunu açıkladı. Menemen Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen açık halk toplatısında aday adaylığını açıklayan Şahin "Girilemez haldeki şehir parkında bugün insanlarımız neşeli zamanlar geçiriyor. Şehir Parkı'na yaptığımız Kültür Merkezi'ne karşıt görüşteki siyasal parti 'pamuk deposu yapıyor' dedi, o kültür merkezine ilk onlar girdi. Biz hiçbir şekilde siyasi parti ayırımı yapmadan hizmetlerimize devam ettik, devam edeceğiz inşallah. Sonra Kubilay Kültür Merkezi'ni yaptık. İçerisinde bowling salonu da bulunan bu merkeze 2. Belediye Dershanemizi de açtık. Bugün burada 2500 kadar çocuğumuz sınavlara ücretsiz hazırlanıyor. Her yıl yaklaşık 15 milyon TL benim Menemenli hemşehrimin cebinde kalıyor. Helali hoş olsun. Söz vermediğimiz halde İzmir'in ve Ege'nin en büyük Göl Parkı'nı yaptık. Üstelik yer Menemen Belediyesi'nin değildi. Gölpark'ı tam 10 ayda bitirdik. Bugün projesini çizin desek, 10 ayda projelerini çizemezler.  Bu projeyi benim birlikte çalışmaktan şeref duyduğum Belediye ailemiz içerisindeki emekçi kardeşlerimizle birlikte bitirdik. Onlardan bir değil, bin kere Allah razı olsun. Kesik'te yaptığımız Altyapı Spor Tesisleri'nden de 3 bin çocuğumuz faydalanacak. Oradan belki iyi kaleciler, santraforlar çıkacak, belki de çıkmayacak ama biliniz ki oradan iyi insanlar çıkacak. Onlar bizim çocuklarımız, ne yapsak azdır. Menemen Şehir Stadyumu'nu da aynı Gölpark'ta olduğu gibi Tahir Şahin tarzıyla, yer bizim olmadığı halde 5 bin kişilik bir Şehir Stadyumu'na dönüştürdük. Risk almazsanız, böylesine güzel eserleri yaratamazsınız. Ben bu memleket için dün nasıl risk aldıysam, yarınlarda da sizin için risk almaya devam edeceğim” dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER