SİTE SAĞ REKLAM ALANI

TAHİR ŞAHİN'DEN AÇIKLAMA

Menemen Belediyesinin Basın Bürosu'ndan gönderilen açıklamada Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin CHP Parti Meclisi'nin hatalı karar verdiğini dile getirdi.

29 Ocak 2019 16:30 menemen 833
TAHİR ŞAHİN'DEN AÇIKLAMA
CHP Parti Meclisi'nden çıkan kararla CHP Menemen Belediye Başkan Adayı olarak Serdar Aksoy'u açıklaması üzerine Belediye'nin Basın Bürosu aracılığı ile basına bir açıklama gönderen Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin "Her seçimde oyumuzu artırarak bugünlere geldik. Genel seçimlerde partimizin oyu düşerken, yerel seçimlerde hep önde olduk. Son yapılacak olan yerel seçimlerde Genel Merkezimiz; ne yazık ki Menemen'de kazanamayacak bir ismi aday göstererek, adeta CHP'nin kaybetmesi ve AKP'nin kazanması için ne gerekiyorsa yapmıştır.” dedi. 
1999 yılında bu yana Belediye'de onuruyla görev yaptığını hatırlatan Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin Parti Genel Merkezi'nin büyük bir hata yaparak, Menemen'e zarar verdiğini vurguladığı açıklamasında "Genel Merkezimizin böyle büyük bir hata yaparak, Menemen'e büyük haksızlık yapıldığına inanıyoruz. Sayın Genel Başkanımız ve parti yöneticilerimizden, Menemenli hemşehrilerimize yapılan bu haksızlığın acilen giderilmesini istiyorum. Bu kararda ısrar edilirse, Menemen AKP'ye teslim edilecektir. Yok, bu karar şahsım adına veya diğer aday adayı arkadaşlarım adına düzeltilecek olursa, 20 yıldan bu yana Belediye burçlarında dalgalandırdığımız CHP bayrağı ilelebet inmeyecektir.” diye konuştu. 
Başkan Şahin ayrıva 3 Şubat Pazar günü yapılacak olan Parti Meclisi Toplantısı'nda yapılan hatadan dönülmesini talep ederek "Yapılan hatadan dönülmesi halinde Menemen kazanacak, İzmir kazanacak, CHP kazanacaktır.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER