SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ALİAĞALI KADINLARDAN AFRİN DEKİ MEHMETÇİĞE DESTEK

Aliağalı kadınlar Afrin'e yönelik operasyonda görev yapan Mehmetçik'e destek için ihtiyaç malzemesi topladı.

22 Şubat 2018 00:42 saglik 509
ALİAĞALI KADINLARDAN AFRİN DEKİ MEHMETÇİĞE DESTEK
Aliağalı kadınlar Afrin'e yönelik operasyonda görev yapan Mehmetçik'e destek için ihtiyaç malzemesi topladı.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı'na bir destekte Aliağa'dan geldi. İzmir'in Aliağa ilçesinde bir araya gelen bir grup kadın ‘Zeytin Dalı Harekatı' kapsamında Afrin'de görev yapan Mehmetçik için ihtiyaç malzemesi topladı.

Aliağa Kadınlar Lokali'nde bir araya gelen kadınlar burada topladıkları ve gıda malzemelerinin yanı sıra içerisinde bere, eldiven, içlik gibi giyim malzemelerin bulunduğu yardım kolilerini el birliği ile Afrin'e gönderilmek üzere araçlara yükledi.

Dualarının Afrin'de görev yapan Mehmetçik ile olduğunu belirten Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağalı kadınların örnek bir davranışa imza attığını söyledi. Ülke olarak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duydukları bir dönemden geçtiklerini de ifade eden Başkan Serkan Acar, “Aliağa Belediyesi olarak bizler de sizlerin yanınızdayız. Duyarlılığınızdan ve desteklerinizden ötürü hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER