SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Cumartesi Pazarı için gerekli önlemler alındı

Ödemiş Belediyesi bünyesinde oluşturulan Kriz Masası, koronavirüs riskine karşı alınacak önlemler konusunda çalışmalarını sürdürüyor.

20 Mart 2020 15:49 saglik 3675
Cumartesi Pazarı için gerekli önlemler alındı
Ödemiş Belediyesi bünyesinde oluşturulan Kriz Masası,  koronavirüs riskine karşı alınacak önlemler konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Mehmet Eriş başkanlığında toplanan kriz masası, bölgenin en büyük açık Pazarı olan Cumartesi Pazarı öncesi gerekli önlemleri aldı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında bugüne kadar çalışmalarını titizlikle sürdüren Ödemiş Belediyesi, Cumartesi kurulan Pazar için de gerekli tedbirleri aldı.  Belediye Başkanı Mehmet Eriş konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Koronavirüs salgını ile mücadele çalışmaları kapsamında belediyemizce bölgenin en büyük açık Pazarı olan Cumartesi Pazarı öncesi gerekli önlemler alınmıştır. Pazar yeri, pazar öncesi ve sonrası ekiplerimizce temizlenerek, dezenfekte edilecektir. Vatandaşların yoğun olduğu bölgelere el dezenfektanları konulacak. Aynı uygulama kentin farklı günlerinde kurulan pazaryerinde de uygulanacak. Sağlığımız için alışverişe çıkan vatandaşların dikkatli olmasını diliyoruz. Hastalık riski taşıyan, kronik rahatsızlığı olan, hamile ve 60 yaş üstü vatandaşlarımızın dışarıya alışverişe çıkmamaları, alışveriş ve acil ihtiyaçlar için Pazara çıkacak vatandaşların gerekli kişisel hijyen ve sağlık önlemlerini almaları ve Pazar alanında fazla kalmamalarını diliyoruz” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER