SİTE SAĞ REKLAM ALANI

FOÇA'DA ESTETİK GÜZELLİK VE SAĞLIKLI YAŞAM SEMİNERİ

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

26 Haziran 2019 16:03 saglik 1938
FOÇA'DA ESTETİK GÜZELLİK VE SAĞLIKLI YAŞAM SEMİNERİ
İzmir'in Foça ilçesi'nde Estetik, Güzellik ve Sağlıklı Yaşam Semineri düzenlendi. Reha Midilli Kültür Merkezinde 28 Haziran 2019 Cuma Günü Saat 18.00'de gerçekleştirilecek seminerin konuşmacıları Diyetisyen Merve Ölmez ve Estetik Cerrah Operatör Doktor Ergin Işık olacak.

DİYET YAPANLAR CERRAHİ YÖNTEMLERLE ZAYIFLAMAYI DÜŞÜNENLER

Seminer iki bölümden oluşacak. Birinci bölümde konuşmacılar sağlıklı yaşam için dikkat edilmesi gerekli konular, kilo, yaş, kilonun sebep olduğu ve etkisini arttırdığı hastalıklar, kilo vermede diyetin önemi, cerrahi yöntemlerle kilo sorununa çözüm aramanın fayda ve mahzurları ile estetik cerrahi konularında bilgilendirme yapacaklar.  Bazı vatandaşların diyet yaptıkları esnada beslenmelerini kontrol almaktan yana degilde cerrahi operasyonlar gibi kısa ve kolay gibi görünen yolları tercih etmek istemeleri, bu operasyonlarla yani liposakşın gibi vücuttan yağların alınması gibi cerrahi müdahalelerle ilgili sık karşılaşılan soruların cevapları estetik,güzellik ve sağlıklı yaşam başlığı altında verilmeye çalışılacak.

İkinci bölüm ise katılımcıların sorularının yanıtlanmasına ayrılacak.

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Mezunu Diyetisyen Merve Ölmez ve Op.Dr. Ergin Işık'ın konuşmacı olduğu seminere katılım ücretsiz.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER