SİTE SAĞ REKLAM ALANI

Acımız Çok Büyük

Dün gece, Suriye rejim güçlerinin hain saldırısı sonrasında İdlib'ten gelen şehit haberleri yüreklerimizi dağladı.

29 Şubat 2020 14:43 siyaset 624
Acımız Çok Büyük
Ege Bölgesi Sanayi Odası olarak, her zaman siyasi-ekonomik ve toplumsal alanda ülkemizde yaşanan olaylar karşısında duyarlı olmaya gayret ettik. Yeri geldi önce ekonomi dedik, yeri geldi önce insan dedik. Ama öyle zamanlar geldi ki, sözün bittiği yerdi ve önce vatan dedik. İşte yine öyle günlerden geçmekteyiz.

Dün gece, Suriye rejim güçlerinin hain saldırısı sonrasında İdlib'ten gelen şehit haberleri yüreklerimizi dağladı.

Şehitlerimize Allahtan rahmet, ailelerine, ülkemize sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Acımız çok büyük.

Kaybettiğimiz canlarımız için; aklı selim, sağduyulu ve tek yürek olmamız gereken bir süreçten geçmekteyiz.

Askerimizin, vatan topraklarını terör unsurlarından arındırmak ve korumak adına İdlib'te karşı karşıya kaldığı bu durum, bir kez daha "Dış politikada dostluk yoktur, sadece çıkarlar vardır” sözünü hatırlatmıştır.

Ülkemizi yalnız bırakanlar, Mehmetçiğimizin kanını dökenler karşısında daha stratejik adımlar atmamız gerektiği çok nettir. Ortadoğu bataklığında kaybolmamak, daha fazla canımızı kaybetmemek adına buna mecburuz.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "YURTTA SULH, CİHAN'DA SULH” sözü de her daim yolumuzu aydınlatmalıdır.

Ender YORGANCILAR

Yönetim Kurulu Başkanı
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER