SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK GENÇLİK KEMALPAŞA'DA YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ DEDİ

Yerel seçimler öncesi strateji ve planlamaların konuşulduğu AK Parti Kemalpaşa Gençlik Kolları ilçe danışma meclisi toplantısı yüksek bir katılımla gerçekleşti

27 Kasım 2018 14:03 siyaset 348
AK GENÇLİK KEMALPAŞA'DA YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ DEDİ
31 Mart'da yapılacak yerel seçimler öncesi Gençlik Teşkilatının çalışmalarının planlandığı Ak Parti Kemalpaşa Gençlik Kolları ilçe danışma meclisi toplantısı Dere Mesire Yeri Yunus Emre Salonu'nda gerçekleşti.
Toplantıya Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyesi Av. Abdurrahman Döğücü, Gençlik Kolları İzmir İl Başkanı Eyüp Kadir İnan, Gençlik Kolları İl Teşkilat Başkanı Yusuf Demirçioğlu, Kemalpaşa İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirtaş, Kemalpaşa Kadın Kolları Başkanı Çile Özkul ve Kemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz Katıldı.

Mahalle ziyaretlerine start verildi

Toplantının ardından yapılan planlamalar doğrultusunda AK Parti Kemalpaşa Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri mahalle ziyaretlerine başladı.
Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ziyaretleri düzenleyerek gençlerle bir araya gelen Gençlik Kolları Başkanı Yavuz Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti'nin gençlere yönelik çalışmalarını anlatıp, Kemalpaşa'da AK Belediyecilik anlayışı ile yaşanan değişim ve dönüşümü anlattı.
Seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Yavuz Yılmaz, "Bizim dışarıdan bakıldığında seçim hareketliliği şeklinde görülen çalışmayı biz zaten periyodik olarak yapıyoruz. Düğün, dernek, ev ziyaretleri, taziyeler, asker eğlencelerinde ilçe başkanımızla birlikte bu programları gerçekleştiriyoruz. Haftalık program düzenleyerek saha çalışmalarımızı yapıyoruz. İlçe başkanımız neredeyse gençlik kolları orada, belediye başkanımız neredeyse gençlik kolları orada. Belediye Başkanımızın çalışmalarını anlatarak AK Belediyecilik anlayışı ile ilçemizde yaşanan değişim ve dönüşümü anlatıp genç kardeşlerimizi AK davamıza davet ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER