SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA YENİ GÖREVLER BELLİ OLDU

Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Yürütme Kurulu görevlendirmeleri gerçekleşti.

31 Mayıs 2019 12:09 siyaset 798
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDA YENİ GÖREVLER BELLİ OLDU
Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Yürütme Kurulu görevlendirmeleri gerçekleşti. Eyyüp Kadir İnan'ın İzmir Gençlik Kolları İl Başkanı olarak belirlendiği Yürütme Kurulu'nda Bakırçay Bölgesi'nden Güven Demirağ Teşkilat başkanı olarak seçildi. Geçmiş dönemde de Gençlik Kolları Yönetim Kurulu'nda da görev alan Demirağ Bakırçay Bölgesi'nden görevlendirilen tek isim oldu.

On altı kişinin yer aldığı Yürütme Kurulu'nda Eyyüp Kadir İnan Gençlik Kolları İl Başkanı, Yusuf Demircipoğlu Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı, Güven Demirağ Teşkilat Başkanı, Abdülhakim Evin Seçim İşleri Başkanı, Hamza Tunç Tanıtım ve Medya Başkanı, Merve Erol Dış İlişkiler Başkanı, Emre Toğrul Sosyal Politikalar Başkanı, Burçin Kevser İp Yerel Yönetimler Başkanı, Fatih Seyrek STK ve Halkla İlişkiler Başkanı, Abdulvahap Duman AR-GE Başkanı, Tuğrul Mustafa Turgut Ekonomi Mali İşler Başkanı, Recep Tayyip Taslak Üniversiteler Başkanı, Enes Şerif Varan İnsan Hakları Başkanı, İsmail Özkul Çevre Şehircilik ve Kültür Başkanı, Gizem Akyüz İl Sekreteri, Cihan Çalık Yeni Seçmen Birim Başkanı olarak görevlendirildi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER