SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AK PARTİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI YAŞAR KIRKPINAR

“CUMHURBAŞKANIMIZI EN GÜÇLÜ ŞEKİLDE SEÇECEĞİZ”

03 Haziran 2018 14:11 siyaset 183
AK PARTİ İZMİR 2. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI YAŞAR KIRKPINAR
AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar, 24 Haziran seçimlerinin telafisi olmayan bir seçim olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı en güçlü şekilde başkan seçmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını açıkladı.
AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar, seçim çalışmaları programları kapsamında hemşerileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bir günde 4 ilçede program yapan Kırkpınar, sivil toplum kuruluşu, ev, mahalle muhtarı, kahvehane, pazar yeri, esnaf ziyareti ve iftar programlarına katılarak programlarını dolu dolu geçiriyor. Önceki gün Bayraklı, Menemen, Kemalpaşa ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Kırkpınar, 24 Haziran seçimlerinin telafisi olmayan önemli bir seçim olduğunu vurguladı.
Milletvekili adayı Kırkpınar, “Bu seçim olmak ya da olmamak kadar mühim bir seçimdir. Eğer millet olarak biz varız diyorsak 24 Haziran'ı çok iyi değerlendirmemiz lazım. Bakın neler neler oynanıyor. Türkiye'yi yolundan döndürmek, Recep Tayyip Erdoğan'ı ortadan kaldırmak için ne işler çeviriyorlar. Onun için 24 Haziran tarihimizin en önemli seçimlerinden biridir. Biz güçlü ülke diyoruz. Millet olarak Cumhurbaşkanımızı inşallah güçlü şekilde seçeceğiz” ifadelerini kullandı.
Ülkenin geleceği için Cumhurbaşkanının arkasında güçlü bir meclis olması gerektiğini de sözlerine ekleyen Kırkpınar, “AK Parti güçlü bir kadrodan oluşuyor. Biz davası olan insanlar topluluğuyuz. Bu bilinç ile birbirimize sıkı sıkı kenetlenmek zorundayız. Görüyorsunuz Suriye, Irak, Yemen ve Libya'yı ne hale getirdiler. En büyük hedefleri İslam'ın son kalesi, ümmetin tek umudu olan Recep Tayyip Erdoğan ve Türkiye Cumhuriyetidir. Bunlara hep birlikte asla fırsat vermeyeceğiz inşallah…” dedi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER