SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

AKRABA TOPLULUKLARINDAN KIRKPINAR'A BÜYÜK DESTEK

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ TÜRKİYE

10 Haziran 2018 16:38 siyaset 253
AKRABA TOPLULUKLARINDAN KIRKPINAR'A BÜYÜK DESTEK
AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar'a hemşerileri ve akraba toplulukları tarafından verilen destek her geçen gün artarak devam ediyor.

AK Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar, akraba ve hemşeri toplulukları tarafından verilen iftar yemeğine katıldı. Ege Bölgesi ve İzmir Erzurum Dernekleri federasyonu tarafından Kırkpınar'a yapılan destek açıklamasının ardından İzmir'de yaşayan Kırkpınar ailesi ve akraba topluluklarından oluşan yaklaşık 10 bin kişi 2 gurup halinde iftar programı düzenleyip destek açıklamasında bulundular. Bayraklı Manavkuyu ve Cengizhan mahallerinde verilen iftar yemeğine katılan Milletvekili adayı Yaşar Kırkpınar, akrabalarının ve hemşerilerinin birlik ve beraberlik içerisinde AK Parti ve şahsının etrafında birleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kalabalık ve coşkunun kendisini heyecanlandırdığını belirten Kırkpınar, “Geçtiğimiz günlerde Ege bölgesi ve Erzurum Dernekleri Federasyonu tarafından partime ve şahsıma yapılan destek açıklaması beni çok mutlu etmişti. Akraba, eş. Dost ve yakınlarım olarak sizlerin arkamızda olduğunuzu zaten biliyorduk. Çünkü biz bu yola birlikte çıktık. Ama böyle bir iftar sofrasında bir araya gelip bu ilgi ve teveccühü görmek beni daha da çok mutlu etti. İnşallah sizlerle birlikte çıktığımız bu yolda muvaffak olacağız” ifadelerini kullandı.

GÜÇLÜ MECLİS, GÜÇLÜ TÜRKİYE

Kırkpınar, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili genel seçiminin önemine de değinerek, “Son 15 yılda Türkiye'de büyük bir değişim yaşandı. AK Parti hayal edilemeyenleri yaptı, yapmaya da devam ediyor. Muhalefet, 'Geldiğimiz zaman hizmetleri durduracağız' diyor. Türkiye, bugün kendisini gelişmiş ülkeler seviyesine çıkaracak yatırımlar yaptı. Bu yatırımların sürmesi ve Türkiye'nin daha fazla büyümesi için 24 Haziran'da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiyoruz. El ele verip güçlü bir şekilde cumhurbaşkanımızı seçip, güçlü bir parlamento oluşturacağız inşallah” diye konuştu.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER