SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BİR GÜN ÖDEMİŞ'TE BİR GÜN KOZAK YAYLASI'NDA

CHP İzmir Milletvekili Adayı Doktor İdris Yavuzyılmaz, seçim bölgesi olan 2'nci bölgede gece-gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

05 Haziran 2018 18:02 siyaset 279
BİR GÜN ÖDEMİŞ'TE BİR GÜN KOZAK YAYLASI'NDA
Bilge kişiliği ve çalışkan yapısı ile gönülleri fetheden “Örgütün İdris Abisi” gittiği her noktada sıcak ve samimi duygularla karşılanıyor.

Gece-gündüz demeden seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP İzmir 2'nci Bölge Milletvekili Adayı Doktor İdris Yavuzyılmaz, her gün farklı bir noktada vatandaşlarla buluşuyor. Çalışma kapsamında Ödemiş ilçesinde gecenin geç saatlerine kadar sürdürdüğü çalışmalarının ardından ertesi günü  Bergama Kozak Yaylası'na çıkarma yapan Yavuzyılmaz, 24 Haziran seçimleri için destek istedi. Çalışma anında yeni evlenen çiftle neşeli bir sohbete ortalık edip, ziyaret ettiği fırında küreğin başına geçerek pideleri fırına sürerek renkli görüntülere imza attı.

"Birlik Olacağız Çocuklarımızın Geleceğini Sonuna Kadar Savunacağız"

Pazar günü Ödemiş Gölcük ve Zeytinli'de, ardından da ertesi gün Bergama ilçe merkezi ve Kozak Yaylası'nda esnaf ve vatandaşlarla buluşup, onlara seslenen Yavuzyılmaz, "Önümüzde önemli bir seçim var. Bize düşen görev,  her birimize tek tek düşen görev ülkemize, Cumhuriyetimize ve geleceğimize sahip çıkmaktır. İster muhafazakâr, ister ülkücü, ister milliyetçi, ister sosyal demokrat, ister Atatürkçü, kim olursak olalım ortak noktamız demokrasiyi ve aydınlık geleceğimizi savunmaktır. Bu Çanakkale ruhunda, Sakarya ruhunda, Dumlupınar ruhunda olduğu gibi savunmaktır. Birlik olacağız çocuklarımızın geleceğini sonuna kadar savunacağız" dedi.

Türkiye, Halkın İktidarıyla Huzura Kavuşacak

AKP'nin ülkeyi ekonomik çöküntüye sürüklediğini de dile getiren Yavuzyılmaz, "AKP iktidarı hiçbir ekonomik planlaması olmadığından işçiyi, emekliyi, köylümüzü, çiftçimizi, esnafımızı derin borçlarla karşıya karşıya bıraktı. Esnafımız kepenk kapatırken, çiftçimizin, köylümüzün üretim gücü elinden alındı. Vatandaşlarımız da kredi kartıyla yaşar hale geldi. Üreten bir toplumken 16 yıllık AKP iktidarında borcu borçla kapatan bir hale geldik. Artık bu kötü gidişe dur diyeceğiz. İktidara geldiğimiz de seçim beyannamemiz de açıkladığımız projeleri birer birer hayata geçirerek ülkemizin üzerinde ölü toprağı atacağız. Türkiye bizimle, halkın iktidarıyla huzura kavuşacak" ifadeleri kullandı.

Değişime İnanın

24 Haziran'da yapılacak seçimin ülkenin geleceği için büyük önem taşıdığını belirten CHP'li vekil adayı Yavuzyılmaz, “24 Haziran'da yapılacak olan seçim, milletimizin, Cumhuriyetimizin, çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği açısından çok önemli bir seçim. Bu seçimde ya geleceğimizi ışıl ışıl yapacak, demokrasiyi savunan, özgürlüğü savunan, parlamenter sistemi savunan, çocuklarımızın aydınlık bir Türkiye'de yaşamasını isteyen Muharrem İnce'yi Cumhurbaşkanı yapacağız ya da tek adam sistemine boğun eğip ülkesin karanlıklara sürüklenmesine sesis kalacağız. Ben ikinci şıkka şans vermiyorum. Çünkü artık değişim başlamıştır. 24 Haziran'da da sonuca ulaşacaktır. 24 Haziran'da Sayın İnce ile, CHP'nin iktidarı ile ülkemize huzur gelecektir. Biz bu değişime gönülden inanıyoruz, sizler de inanın. Her vatandaşımız inansın. Lütfen sandığa gidelim oyumuzu kullanalım ve sandığa sahip çıkalım. Az kaldı o güzel günlere kavuşmamıza” dedi.

 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER