SİTE SAĞ REKLAM ALANI

BUCA'DA HALK İTTİFAKI KAZANACAK

DSP Buca Belediye Başkan Adayı İsmail Bekiroğlu Buca Çevik Bir Meydanında düzenlediği mitingle Bucalılarla kucaklaştı.

13 Şubat 2019 12:44 siyaset 509
BUCA'DA HALK İTTİFAKI KAZANACAK
DSP Buca Belediye Başkan Adayı İsmail Bekiroğlu'nun Buca Çevik Bir Meydanı'nda gerçekleştirdiği aday tanıtım mitingine katılım yoğundu. Sahneye DSP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Karakülçe ile birlikte çıkan Bekiroğlu Bucalılara seslendi. 
İnsana değer veren politikalar için çalışacağının belirterek seçmenlere seslenen DSP Buca Belediye Başkan Adayı İsmail Bekiroğlu "30 yıldır Buca'da girmediğim ev, tanışmadığım insan kalmadı. Bu gün buraya gelen Bucalılar benim kim olduğumu biliyorlar. Son 5 yılda yürüyerek 15 bin km yaptım. Her hanede en az bir kişi beni tanır. Bucalılar için parti değil İsmail Bekiroğlu her zaman önde gelir. DSP ile görüşmelerimizi bir haftadır konuşulmasına rağmen bu gün miting alanını dolduran siz sevgili hemşehrilerim bir kez daha gösterdiniz ki bizim karşımızda hiçbir aday duramaz. Ne Cumhur İttifakı ne Millet İttifakı Buca'da Halk İttifakı kazanacak. 31 Mart akşamı Bucalılar öyle bir tarih yazacak ki Türkiye yıllarca Buca'dan bahsedecek.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER