CEM KAVUR'DAN 19 MAYIS MESAJI

Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cem Kavur, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

19 Mayıs 2020 10:33 siyaset 449
CEM KAVUR'DAN 19 MAYIS MESAJI
Gelecek Partisi İzmir İl Başkanı Cem Kavur, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Kavur mesajında Samsun'dan İzmir'e Mustafa Kemal'in ayak izleri hiç silinmeyecek dedi.

 19 Mayıs sevinci ve coşkusunun 101'inci yılının paylaşmaktan gurur duyduğunu ifade eden Cem Kavur, şu ifadeleri kullandı:

 "19 Mayıs, milletimizin sönmeyen bağımsızlık sembolüdür. Tam 101 yıl önce Samsun'dan milli mücadeleyi başlatan bu ruh, milletimizden aldığı ilham ve destekle kurtuluş mücadelemizin hiç sönmeyecek meşalesi olmuştur.

 Samsun'da 19 Mayıs'ta Milli Mücadele'nin ilk adımıyla başlayan bu kutlu yürüyüş ne mutlu ki İzmir'de son bulmuştur. 19 Mayıs'tan 9 Eylül'e Gazi Mustafa Kemal'in ayak izlerini taşıyan bu tarihi yürüyüşün şehri İzmir'de, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı her yaştan gençlerle ve büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk gibi bir Önder'e ve O'nun izinden yürümeye ant içmiş kuşaklara sahip olmanın gururunu da yaşıyoruz”

 Bu duygu ve inançla; Cumhuriyeti gençlerimize emanet eden, 19 Mayıs'ı da gençlerimizin bayramı yapan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, Milli mücadelemizin tüm kahramanlarını, Aziz şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER