SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP ALİAĞA İLÇE YÖNETİMİNDE İSTİFA DEPREMİ

CHP Aliağa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi altı kişi, yerel seçim sürecinde uygulanan politikaları eleştirerek istifalarını verdi.

13 Mayıs 2019 14:26 siyaset 470
CHP ALİAĞA İLÇE YÖNETİMİNDE İSTİFA DEPREMİ
Yerel seçim sonrasında mevcut yönetimi suçlayarak, seçim sürecinde ve öncesinde parti içerisinde bütünlük sağlanamadan seçime gidildiğini ifade eden CHP Aliağa İlçe Yönetimi Kurulu Üyeleri Zafer Maden, Fikri Temur, Barış Özkan, Ali Şahinoğlu, Namık Kaçar ve Hasan Hüseyin Erden ilçe yönetim kurulu üyeliklerinden istifa etti. 
CHP Aliağa İlçe Başkanlığına sundukları istifa dilekçesinde "Yönetimin seçim sürecinde ve öncesinde temel değerleri umursamayan, Cumhuriyet Halk Partisi'nin evrensel, sosyal ve demokrasi anlayışına uyum sağlamayan yönetim kaynaklı tutum ve davranışların yenilgiye sebep olan önemli unsurlardan biri olduğunu… Yönetimin, mevcut fikri ve yönetim anlayışıyla devam etmesi halinde ileriye dönük sıkıntıların daha da büyüyeceğini… Yönetimin, değişime yenilenmeye direnç gösterdiğini müşahede ettiğimden yönetim kurulu üyeliğinden istifa ediyorum.” ifadeleri yer aldı. 
Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz...
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER