SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP İLÇE BAŞKANI GÜLSEN CİRİT OLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Aliağa İlçe Başkanı belli oldu. Yeni görevine gelen Gülsen Cirit devri teslim töreninin ardından ilk açıklamasını yaptı.

25 Ekim 2018 15:08 siyaset 3292
CHP İLÇE BAŞKANI GÜLSEN CİRİT OLDU
DİĞER GÖRSELLER
Aliağa Belediye Başkan Aday Adaylığı nedeniyle ilçe başkanlığı görevinden istifa eden Özcan Durmaz'ın yerine Gülsen Cirit, CHP Aliağa İlçe Başkanlığı görevine atandı. Geçici görevle ilçe başkanlığını sürdüren Namık Kaçar'ın görev devri yaptığı törende yeni İlçe Başkanı Gülsen Cirit "İlçe yönetimindeki arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Parti yönetimimizin ismim üzerinde çoğunluk ile mutabık kalarak beni bu göreve getirmiş olmasından dolayı gururlandım. İlçe yönetimi iradesini gösterdi. Özcan Bey'in istifasının ardından ilçe yönetimimizde bir boşluk olmuştu. Aliağa İlçe Yönetimi kongre ile seçilerek uzun süre görev yapmak için oluşmuş bir yönetimdir. Ben de bu gurur verici görevi çok zor olmasına rağmen elimden geldiğince yürüteceğim. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım” dedi. 
CHP Aliağa İlçe Yönetimi'nin katıldığı törende yeni İlçe Başkanı Gülsen Cirit geçici görevle İlçe Başkanı olan Namık Kaçar'ın elinden çiçek aldı. İlçe yönetimi yeni başkan Gülsen Cirit ile toplu fotoğraf çektirdi

CHP İLÇE BAŞKANI GÜLSEN CİRİT OLDU
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER