SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP KADIN KOLLARI ZİYARETİ

Köse “Çocuklarımızın geleceği için sandıklara sahip çıkmalıyız”

05 Haziran 2018 17:45 siyaset 259
CHP KADIN KOLLARI ZİYARETİ
CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve Kadın Kolları Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Aliağa'ya seçim ziyaretinde bulundu. Köse partisinin seçim çalışmalarına destek vermek için geldiği Aliağa'da kadınları ve gençleri sandıklara oy kullanmaya ve sahip çıkmaya davet etti.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı ve Kadın Kolları Genel Merkez Yönetimi, Aliağa'ya seçim ziyaretinde bulundu. CHP Aliağa İlçe Kadın Kolları Başkanı Seçil Adalet Işık ve beraberindeki ilçe kadın kolları yönetiminin karşıladığı Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberindeki heyet ilk olarak CHP Aliağa İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Durmaz, “Herkesi birleştirdik, şimdi sıra Aliağa'ya borcumuzu ödemekte”

Köse ve beraberindekiler CHP Aliağa İlçe Başkanlığına gerçekleştirdikleri ziyarette İlçe Başkanı Özcan Durmaz'dan Aliağa'daki geçmiş dönem seçim sonuçları, seçmenlerin eğilimi hakkında bilgi edindi. CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden CHP İlçe Başkanı Özcan Durmaz, “Partimiz Aliağa'daki seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam etmekte. CHP içinde tek bir küskün dahi yok, herkesi birleştirdik. Şimdi sıra Aliağa'ya olan borcumuzu ödemekte. Aliağa'nın ve ülkemizin içinde bulunduğu tablonun toplum tarafından doğru bilinmesi anlamında en yararlı görevi CHP yerine getiriyor. Yapılan eksiklikleri, yanlışları kamuoyu ile paylaşıyoruz. Buradan bir başarı çıkaracağız. Önce önümüzdeki seçimler dolayısıyla Türkiye için, sonrasında da Aliağa için bir başarı çıkaracağız.” dedi.

Köse, “Kadınlarımıza 24 saat yetmiyor”

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ise İlçe Başkanı Durmaz'a bilgilendirmelerinden dolayı teşekkürlerini iletirken, “İyi ki Aliağa'ya geldik. Sizlerin buradaki uyumlu çalışmalarınızın Aliağa'da başarıya imza atmanız açısından anahtar olacağını düşünüyorum. Örgütler birbiri ile uyumlu çalışırsa orada başarı gelir.” dedi.

Kadınlara ve gençlere çağrıda bulunan Köse “Biz kadın hareketi olarak seçim zamanı değil daha önce bu çalışmalarımızı başlatmıştık. Bugün ülkenin bize ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz için alanlardayız. Memleketimiz ciddi bir kaosa doğru sürüklenmekte. Özellikle kadınlar hakları açısından ciddi yaralar almakta. Ülkenin geleceğine yönelik endişelerimiz olduğu için ne kadar çok insana ulaşabilir ve anlatabilirsek, başarılı oluruz diye düşünüyoruz. Alanlarda çalışma yürüten kadınlarımıza 24 saat yetmiyor. Haklarımızın birer birer elimizden alındığı bir dönemde, böyle bir iktidarla karşı karşıyayken memleketimize borcumuz ve sorumluluğumuz var. Bu sorumluluk ile tüm kadınlarımız gece gündüz çalışmaları sürdürüyor.” şeklinde konuştu.

Son 16 yılda artarak devam kadın cinayetlerine ve çocuk istismarına değinen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse “Kadınlarımız sandığa giderken özellikle bunu düşünmeli, çocuklarımızın geleceği için ve kendi haklarımız için oy kullanmalı ve sandıklara sahip çıkmalıyız” dedi.

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve beraberindeki heyet parti ilçe başkanlığı ziyaretinin ardından CHP İlçe Seçim Bürosu'na geçti. Heyet daha sonra kalabalık bir partili grubu ile ilçede esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER