SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI BEDRİ SERTER: "SANDIKTAN 10'A 10 ÇIKARTACAĞIZ"

CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter, Aliağa'ya gelerek partisinin seçim çalışmalarına katıldı.

11 Haziran 2018 22:08 siyaset 430
CHP MİLLETVEKİLİ ADAYI BEDRİ SERTER: "SANDIKTAN 10'A 10 ÇIKARTACAĞIZ"
CHP İzmir İl eski Başkanı ve CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Bedri Serter, seçim çalışmaları kapsamında Aliağa'ya geldi. Partisinin ilçe başkanlığı binasında partililer ve basın mensupları ile bir araya gelen Serter, ardından sırasıyla meslek odalarına seçim ziyaretinde bulundu. Bedri Serter, aynı zamanda üyelerle birlikte esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdi.
“Demokratik Türkiye'ye döneceğiz”
Bedri Serter, parti ilçe binasında yaptığı açıklamada, Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığında CHP iktidarı ile tekrardan demokratik Türkiye'ye dönmek istediklerinin altını çizdi. Serter “Mesajımız tek, her şeyin tamam olması için mücadele ediyoruz. Türkiye'de değişimin sağlanması için mücadele edeceğiz. Buna, geleceğimiz için çok mecburuz. Biz, Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce'nin seçilmesi ve CHP iktidarı ile beraber 2 veya 3 yıl içinde tekrardan demokratik Türkiye'ye, meclisin hakim olduğu bir Türkiye'ye dönüşüm sağlamak mecburiyetindeyiz.” dedi.
“Aliağa Türkiye'nin en büyük iş mevzisi”
Kendisinin de bir iş adamı olduğunu belirten Serter, “Aliağa Türkiye'nin en büyük istihdam ve iş mevzisi. Potansiyeliyle, gücüyle ve büyüklüğüyle İstanbul'un ve İzmir'in yakaladığı potansiyele yakın bir noktada. Buranın daha büyüyebilmesi, daha gelişebilmesi için mücadele edeceğiz. Ama tabii ki doğal kanyaklarımızı ve tabii kaynaklarımızı da korumak mecburiyetindeyiz.” şeklinde konuştu.
“İktidarımızda Türkiye güllük gülistanlık olacak”
25 Haziran sabahında süpriz sonuçlara uyanacağımızı vurgulayan Bedri Serter, ziyaretleri esnasında halktan olumlu tepkiler aldığını bu tepkiler sonucunda da İzmir'de 1. bölgede de 2. bölgede de 10'ar milletvekili çıkaracaklarına inançlarının tam olduğunu söyledi.
Serter “İktidarımızda Türkiye'yi güllük gülistanlık bir noktaya getireceğimize inanıyorum. Tabi seçim çalışmalarında Cumhurbaşkanı adayları daha ön planda görünüyor. Onların üzerine mitinglerimizi organize ediyoruz. Ben şuna inanıyorum Cumhurbaşkanlığında Muharrem İnce'ye, milletvekili seçimlerinde de CHP'ye oy verecek büyük bir kesim var. İzmir 1. Bölgede de, 2. Bölgede de en az 10'ar milletvekili çıkaracağımıza inanıyorum.”dedi.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER