SİTE SAĞ REKLAM ALANI

CUMHUR İTTİFAKI FOÇA'DA ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

30 Ocak 2019 17:17 siyaset 373
CUMHUR İTTİFAKI FOÇA'DA ÇALIŞMALARA BAŞLADI
Cumhur ittifakı Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Serdar Mersin seçim çalışmalarına başladı.
Foça, Yenifoça ve Bağarası'ında seçim ofisleri açan Cumhur İttifakı  iş yeri , pazar ve ev ziyaretlerini gerçekleştiriyor.
Yenifoça pazarını ziyaret eden Serdar Mersin vatandaşlarla ve esnafla sohbet etti,geçmişi geçmişte bırakıp yarına bakmak lazım diyen Mersin vatandaşın istek ve dileklerinin  notlarını aldı. Pazarda Foça CHP Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz ile karşılaşarak sohbet etti.
Mersin, Foça Ak parti İlçe yönetim kurulu üyeleri ile  haftalık yönetim kurulu toplantısına katılarak "Bugün, AK Parti İlçe  Başkanlığını ziyaret etmekten çok mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum. Daha güzel bir Foça, daha yaşanabilir bir Foça, daha mutlu bir Foça oluşturmak için canla başla çalışıyoruz " dedi
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER