SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DERİN BİR ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ

Ege Sanayicileri ve İşinsanları Derneği (ESİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Fadıl Sivri

29 Şubat 2020 14:34 siyaset 6194
DERİN BİR ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ
İdlib'de görev yapan kahraman askerlerimize yönelik saldırıda hayatlarını kaybeden şehitlerimiz ve yaralılarımız bulunmasından dolayı derin üzüntü içindeyiz. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Bölgede uluslararası hukuk ve meşruiyet ölçülerine uygun, bu coğrafyanın huzur ve refahını güvence altına alacak çözümün acilen sağlanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu kapsamda diyalog kanallarının tekrar çalışması ve ateşkesin biran evvel sağlanması gerekiyor. Uzun bir süredir insanı dramların yaşandığı bölgede Avrupa Birliği başta olmak üzere, uluslararası kamuoyunun aktif ve yapıcı bir şekilde bu sürece katkı sağlamasını bekliyoruz.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER