SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DSP İZMİR'DE KARAKÜLÇE'Yİ ADAY GÖSTERDİ

DSP'nin İzmir Adayı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selçuk Karakülçe oldu.

06 Şubat 2019 14:11 siyaset 440
DSP İZMİR'DE KARAKÜLÇE'Yİ ADAY GÖSTERDİ
DSP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Karakülçe olarak açıklandı. DSP Genel Merkezi'nin belirlediği İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Parti'nin Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Selçuk Karakülçe oldu.
DSP Aliağa İlçe Başkanı Osman Kocabıyık Büyükşehir Belediye Başkan Adayının Selçuk Karakülçe olarak açıklanmasının ardından yaptığı açıklamada "Yerel seçimlere doğru hızla gittiğimiz şu günlerde hem ülkemizde hem de İzmir'de iki aday arasında sıkıştırılmış olan halkımızın demokratik ve özgür bir seçim yapabilmesi için Demokratik  Sol Parti olarak üzerimize düşen görevi yapacağız. Halkımızın bir alternatifi daha olduğunu belirtmek için DSP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Selçuk Karakülçe oldu. Başkan Yardımcımızı üstlendiği bu demokrasi görevinde başarılı olması için DSP Aliağa İlçe Teşkilatı olarak destekleyeceğiz. Hem İzmir'de hem ilçemiz Aliağa'da iki kutuplu bir seçim atmosferine hayır demek için, demokrasi için halkımızı DSP'nin adaylarını desteklemeye ve oy vermeye çağırıyoruz. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Selçuk Karakülçe'ye de başarılar dileriz” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER