SİTE SAĞ REKLAM ALANI

DSP YENİLENME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Bölgesel yerel gazete haberleri, köşe yazıları, son dakika haberleri, Türkiye ve Ege gündemi, İzmir, İzmir bölgesinin en köklü internet gazetesi Poyraz Gazetesi.

05 Ağustos 2019 16:21 siyaset 1081
DSP YENİLENME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Yeniden yapılanma ve halka umut olma sözüyle harekete geçen DSP İzmir İl Örgütü ilçe kongrelerine hız kesmeden devam ediyor. 
DSP İzmir İl Örgütü'nde yeniden yapılanma çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. İlçe kongrelerini gerçekleştirmeye başlayan DSP İzmir İl Örgütü Konak İlçe Kongresini de tamamladı. Yeni ilçe yönetiminin belirlendiği DSP Konak İlçe Kongresi'ne DSP Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Karakülçe, DSP İzmir İl Başkanı Ramazan Solmaz, DSP İzmir İl Yönetimi, İlçe yönetimleri, Kadın Kolları Başkanları ve partililer katılım gösterdi. 
Kongre ardından İl Yönetiminden yapılan açıklamada "DSP Konak ilçe kongremize katılımlarıyla bizlere güç ve onur veren DSP Genel başkan yardımcımıza, PM üyelerimize, il yöneticilerimize, il disiplin kurulumuza, Buca, Karabağlar, Bayraklı, Seferihisar, Kemalpaşa, Karşıyaka, Bornova, Urla ilçe başkanlarına ve yönetim kurullarına ve Konak ilçe delegelerine katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verildi. 
Konak İlçe Yönetiminin belirlendiği kongrede İlçe Başkanı Neslihan Göksel oldu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER