SİTE SAĞ REKLAM ALANI

ENGELLİ VEKİL ADAYI O ÇAĞRIYA ANINDA CEVAP VERDİ

SOSYAL MEDYADAN DESTEK İSTEDİ,VEKİL ADAYI ANINDA SORUNU ÇÖZDÜ

03 Haziran 2018 14:01 siyaset 270
ENGELLİ VEKİL ADAYI O ÇAĞRIYA ANINDA CEVAP VERDİ
Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Ahmet Uğur Baran, bir engellinin sosyal medyadan yaptığı çağrıya anında cevap vermekle yetinmedi, sorunu da çözdü. Balçova Spastik Engelliler Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine yaptığı ziyarete ilişkin sosyal medyada paylaşımda bulunan Ak Parti İzmir Milletvekili Adayı Ahmet Uğur Baran'a, yine sosyal medya üzerinden bir davet geldi. Bu paylaşımın altına yorum yapan bir engelli yakını, kardeşinin de tekerlekli sandalye ihtiyacı olduğunu yazıp, Milletvekili Adayı Baran'ı evlerine davet etti. 

PROGRAMINI DEĞİŞTİRDİ DESTEĞE GİTTİ
Vekil adaylığından önce Ak Parti Engelliler Koordinasyon Merkezi İl Başkanlığı görevini sürdüren Baran, bu çağrı üzerine programını değiştirerek, hemen belirtilen adrese gitti. Engelli ailesini gece saat 22.00 sıralarında ziyaret eden Baran, Balçova Korutürk Mahallesinde yaşayan zihinsel engelli Onur Termez ve ailesinin sorunlarını dinledi.Onur Termez'in en acil ihtiyacı olan tekerlekli sandalye ziyaretin ertesi günü yani 1 Haziran'da aileye teslim edildi. 

BİZE DE SÜRPRİZ OLDU
Çok kısa bir sürede tekerlekli sandalyenin kendilerine ulaştırılması karşısında şaşkınlık yaşayan aile, “Sosyal medyada yaptığımız davetten sonra da açıkçası bize geleceklerini tahmin etmemiştik. Geldikten sonra da sorunumuzu bu kadar çabuk çözülebileceğini hiç düşünmemiştik. Güzel bir sürpriz oldu” diye konuştu. Onur Termez, getirilen tekerlekli sandalyesini alkışlar arasında aldı.
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER