SİTE SAĞ REKLAM ALANI

EREN ERDEM ADALET ORUCUNUN ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE

Cezaevinde bulunan CHP PM üyesi Eren Erdem, hakkında yürütülen yargılamaya tepki olarak açlık grevine başladı.

31 Ocak 2019 12:34 siyaset 230
EREN ERDEM ADALET ORUCUNUN ÜÇÜNCÜ GÜNÜNDE
28 Ocak itibariyle Adalet Orucu'na başladığını düşünen CHP PM üyesi Eren Erdem "Ben haksız yere tutuluyorum cezaevinde ve hiç ilgimin olmadığı bir örgütten, FETÖ'den yargılanmak onurumu kırıyor. Bunu kaldıramıyorum ve bu haksızlığa karşı bir "Adalet Orucu'na başlıyorum” dedi.
 "Bir süre yemeği kesip sadece sıvı alacağım ve akabinde sıvıyı da keseceğim, sonu belli bir yaşam mücadelesidir. Tüm tıbbi müdahaleleri reddettiğimi duyuruyorum." diyerek 'adalet orucu'na başlayan ve orucun 3. gününde olan Eren Erdem'i ziyaret eden CHP Milletvekili Atila Sertel Erdem'in mesajını iletti. 
CHP Eski Milletvekili ve PM Üyesi Eren  Erdem mesajında "Ruhlarımız adalete o kadar aç ki bedenimin açlığını üçüncü günde hissetmiyorum bile” ifadelerine yer verdi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER