SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Ak Partili Zeki Ateş ve Hür Erdem Ünal geçmişten bu güne Ak Parti Gençlik kollarında görev yapmış başkanlarını düzenledikleri iftar yemeğinde ağırladı.

31 Mayıs 2019 13:12 siyaset 713
GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
İzmir İlçelerinde Ak Parti Gençlik Kolları başkanlığı görevini yürütmüş başkanlar, Ak Parti Aliağa Gençlik Kolları Eski Başkanları Zeki Ateş ve Hür Erdem Ünal'ın düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi. Paşha Restoran'da düzenlenen iftar yemeğinde 2002 yılından bu yana Ak Parti Gençlik Kollarında görev yapmış ilçe başkanlarıyla bir araya gelen Ateş "Geçmişten günümüze Gençlik kollarında birlikte görev yaptığımız samimi dava arkadaşlarımızı Aliağa'da ağırladık. Bu bir başlangıç inşallah büyüyerek devam etmesi dileğiyle katılım sağlayan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. İftar yemeğine katılan Gençlik Kolları Başkanları davalarına bağlılıklarını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'nın yalnız olmadığını dile getirmek için bir araya geldiklerini yineledi. 
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER