SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

GÜNEŞ ATAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE TALİP

Güneş Ataş Aliağa CHP Belediye Meclis Üyeliğine talip oldu.

25 Ekim 2018 15:31 siyaset 994
GÜNEŞ ATAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE TALİP
GAZETE POYRAZ- Yerel seçimler yaklaşırken belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurularının devam ettiği CHP Aliağa İlçe Örgütü'nde Belediye Meclis üyeliği için de başvurular sürüyor. Bugüne kadar 19 ismin başvuru yaptığı CHP Aliağa Belediye Meclis üyeliği için Güneş Ataş'da dosyasını teslim etti. 

Daha önce CHP Aliağa İlçe Örgütü Ana Kademe Yönetimi'nde mahallelerden sorumlu başkanlık görevini üstelenen iki çocuk annesi Eski Kadın Kolları Başkanı Güneş Ataş 2019 yerel seçimlerinde de CHP'den Aliağa Belediye Meclis Üyeliğine de talip oldu. Başvurusunun ardından açıklama yapan Ataş "Her zaman partimin bana verdiği görevi  layıkıyla yerine getirmeyi bir borç bildim. Partimi bir adım değil on adım ileriye nasıl taşırım düşüncesiyle yola çıkarak Aliağa CHP Meclis Üyesi Aday Adaylığına talip oldum.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER