SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

HALKI YÖNETİM İÇERİSİNDE TUTACAĞIZ

Mesut Taşdemir CHP'den Menderes Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

07 Kasım 2018 16:53 siyaset 450
HALKI YÖNETİM İÇERİSİNDE TUTACAĞIZ
Mesut Taşdemir yerel seçimlerde ben de varım demek için CHP'den Menderes Belediye Başkan Aday adaylığına başvurdu. Başarılı bir makine teknikeri olan ve 21 yıl Hava Astsubayı olarak görev yapan Mesut Taşdemir "1976 yılında doğdum.1982 yılında Menderes'te başladığım öğrenim hayatımda, İlk, orta öğrenimimi Menderes'te tamamlayıp, yüksek öğrenimimi ise Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksekokulu Makine Bölümü bölüm birincisi olarak ve Hava Astsubay Meslek Yüksekokulunu dereceyle İzmir'de tamamladım. Öğrencilik yıllarım bitene kadar, boş zamanlarımda ailem ile birlikte pazarcılık, tarım, hayvancılık ve esnaflık gibi bir çok alanda çalıştım. 1996 yılında katıldığım Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda toplam 21 yıl, çeşitli kademelerde Hava Astsubayı olarak fiilen görev yaptım.” dedi.

"Menderes Halkı benim patronumdur”

Aday adaylığı başvuru dosyasını teslim eden ve Menderes Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde de görev yapan Mesut Taşdemir "Ailemle birlikte yıllar boyunca seracılık, tarım, hayvancılık ve pazarcılık yapmış bir kardeşiniz olarak kırsal kesimdeki vatandaşlarımızın sorunlarını çok iyi bilmekteyim. Yola çıkış noktamız ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün "köylü milletin efendisidir" ilkesi olacak ve yurttaşlarımız belediye yönetiminde aktif olarak yer alacaktır. Çağdaş ülkelerin uyguladığı "katılımcı bütçe" uygulamalarını hayata geçireceğiz ve kararlarımızı yurttaşlarımızla birlikte alacağız. Sokak demokrasisini ilçede hakim kılarak, halkı yönetimin içinde tutacağız. Yurttaşlarımıza, 'Bu belediyeyi ne kadar güzel yönetiyorlar' dedirterek, geleceğe umutla yürümek istiyoruz. Aday olup da seçilirsem, 'Menderes halkı benim patronumdur'” açıklamalarında bulundu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER