SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İSMAİL MEŞE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE BAŞVURU YAPTI

İsmail Meşe Ak Parti İlçe Binasında düzenlediği açıklama ile Aliağa Belediyesi Meclis Üyeliğine aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

27 Kasım 2018 17:52 siyaset 419
İSMAİL MEŞE BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİNE BAŞVURU YAPTI
Ak Parti Aliağa İlçe Başkanlığı'nda Teşkilat Başkanı olarak görev yapan İsmail Meşe Ak Parti İlçe Binasında düzenlediği açıklama ile Aliağa Belediyesi Meclis Üyeliğine aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi. Aday adaylığı başvurusunu Ak Parti İlçe Başkanı Kazım Sayın'a teslim eden İsmail Meşe "Partimizin kurulduğu ilk günden beri mahalle başkanı olarak göreve başladım, partimizin değişik kademelerinde görev aldım. 31 Mart yerel seçimlerinde de partim adına, büyüdüğüm Aliağam adına, şahsım adına Belediye Meclisi aday adayıyım. Hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İsmail Meşe'nin Aliağa Belediye Meclis üyeliğine aday adaylığı başvurusunu kabul eden İlçe Başkanı Kazım Sayın da "İsmail Meşe kardeşimize çıktığı yolda hayırlar diliyoruz. Umarız Belediye Meclis üyeliğinde Aliağa için hayırlı işler yapma fırsatı olur.” şeklinde konuştu.

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER