SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İZMİR SEÇMENİNİN OYU İPOTEK ALTINA ALINAMAZ

DSP İzmir İl Başkanı Ramazan Solmaz 31 Mart Yerel Seçimleri'ni değerlendirdi.

11 Ocak 2019 15:42 siyaset 419
İZMİR SEÇMENİNİN OYU İPOTEK ALTINA ALINAMAZ
DSP İzmir İl Başkanı Ramazan Solmaz 31 Mart 2019'da gerçekleşecek yerel seçimler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Başkan Solmaz "Genel Merkezimiz 81 İlde aday çıkarma mücadelesi veriyor. 81 ilde ve ilçelerinde adaylarımızla sahada olacağız. İzmir olarak ise 30 ilçemizde de ağırlığımızı kadın adaylara vererek DSP bayrağını dalgalandırmak için çalışmalarımızı yürüteceğiz. 2014 yerel seçimlerinde yapıp, başarılı olduğumuz çalışmamızı 2019 yerel seçimlerinde de arttırarak sürdüreceğiz. Bütün arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Halkın takdir edeceği adaylarımızla sahada olacağız.” dedi. 
İzmir'de tüm siyasi partilerin "Oy benim” diyerek seçmenin oyuna ipotek koyduğunu dile getiren DSP İzmir İl Başkanı Ramazan Solmaz "bu seçimlerde böyle sonuçlanmayacak. Seçmeni belirli yerlere yönlendiriyorlar. Oysa ki İzmir seçmeni bu yönlendirmelere itibar etmeden sandığa gittiğinde hür iradesini kullanmak ister. Bu seçimlerin daha farklı sonuçlanacağını ve DSP olarak belirli ilçeleri kazanacağımızı düşünüyorum. İzmir seçmeninin oyu kimsenin ipoteği altında değil.” diye konuştu. İttifakların DSP için yararlı olacağının altını çizen Başkan Solmaz "DSP İzmir'de Atatürk İlke ve İnkılaplarına sahip çıkan, bağımsız seçmenin tercihi olacaktır. Adaylarımızı Şubat ayı itibariyle açıklayacağız.” dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER