SİTE SOL REKLAM ALANI
SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İZMİR'DE YAŞAYAN ÇANAKKALE'LİLER İFTARDA BULUŞTU

18 MART ÇANAKKALELİLER DERNEĞİNDEN 1000 KİŞİLİK İFTAR SOFRASI

04 Haziran 2018 15:40 siyaset 169
İZMİR'DE YAŞAYAN ÇANAKKALE'LİLER İFTARDA BULUŞTU
18 Mart Çanakkaleliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar sofrasını dernek lokalinde ve sokakta kurdu. 

18 Mart Çanakkaleliler Kültür ve Dayanışma Derneğinin Çamdibi'nde bulunan dernek lokalinde düzenlediği İftar sofrasına, CHP İzmir Milletvekili ve adayı Kâmil Okyay Sındır,  Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Meclis Üyesi Hasan Boyacı, İYİ Parti Bornova İlçe Başkanı Galip Çurkurlu ve Yönetimi, CHP Bornova İlçe örgütü, AK Parti Eski il Başkan Yrd. Dursun Ali Özkan, Bornova Amatör Futbol Kulüpleri Derneği Başkanı Murat Keser, İzmir Bosna Sancak Derneği Başkanı Abdullah Gül, Makedonya Stratejik Dernek Başkanı Günay Cankurtaran, Bornova Arnavutları Dernek Başkanı Melek Taşol, Ç.İ.Y. Başkanı Serdar Vardar ve bin Çanakkaleli katıldı.


18 Mart Çanakkalleliler Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanı Orhan Arslan şunları söyledi; 
‘Saygıdeğer konuklar, derneğimizin kıymetli üyeleri; 18 Mart Çanakkaleliler Kültür ve Dayanışma Derneği Ramazan ayında iftar sofrası kurma geleneğimiz bu yılda sizlerin destekleri ve katkılarıyla devam ettiği iftar yemeğine hoş geldiniz. Birlik-beraberlik, dayanışma ve bereket ayı olan Mübarek ramazan ayında tuttuğunuz oruçların ve yaptığınız ibadetlerin Cenab-ı Allah'tan kabulünü diler. Her Ramazan ayı olduğu gibi bu Ramazan ayında da olduğu gibi dernek lokalimize sığmadığımız için sokaklara taştık ve masaları sokaklara sıraladık. İzmir de yaşayan Çanakkalelileri bir arada görmekten mutluluk duyuyorum. Belkide uzun zamandır birbirlerini görmeyenler bu iftar sofrasında hasretlerini giderecek.' dedi. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER