SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İzmir'e Yeni Vizyon

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin "İzmir çok şey kazanır" dedi

26 Kasım 2018 16:39 siyaset 223
İzmir'e Yeni Vizyon
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanı Veysel Şahin'den ayağının tozuyla bir açıklama yaptı. Yerel seçimler ve Cumhur İttifakı konusunda bir değerlendirme yapan Şahin, "Geçmişten günümüze İzmir için çok şeyler yapıldı. Fakat bu yeni ve daha güzel işlerin yapılmayacağı anlamına gelmiyor. Önümüzdeki dönemde Cumhur İttifakı'nın İzmir'e çok şey vereceğine inanıyoruz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'nin Antalya'da düzenlediği il başkanları toplantısından dönen İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, ayağının tozuyla bir açıklama yaptı. Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Liderimiz Sayın devlet Bahçeli beyefendinin üzerinde hassasiyetle durduğu gibi Türkiye çok önemli bir dönemeçten geçiyor. Bu kavşakta Cumhur İttifakı'nın önemi çok büyük. Türkiye'nin beka sorunu varken biz Türk Milliyetçileri her zamanki gibi gövdemizi taşın altına koymuş bulunuyoruz. Böylesine önemli bir dönemde de bizden beklenen bu erdem ve fazileti ortaya koymaktı. Önce Türk Milleti diyerek biz gereğini yaptık. İnanıyorum ki, Türkiye Cumhur İttifakı sayesinde bu seçimlerden çok daha güçlü olarak çıkacaktır” dedi.

İzmir Çok Şey Kazanacak

MHP İzmir İl Başkanı Şahin, İzmir için çok şeyler yapmak zorundayız derken, sözlerini şöyle sürdürdü; "On sekiz yıldır İzmir'de çok şey yapıldı. Fakat bu daha fazla ve daha güzel işler yapılmayacak anlamına gelmiyor. Çünkü şehrimizin birçok eksiği var. Hem gecikmiş projeler İzmir'e kazandırmalı, hem de İzmir geleceğe hazırlanmalıdır. Bu konu da yoğun bir çalışma temposu içindeyiz. Biz üzerimize düşen ne varsa en üst seviyede yapacağız. Önümüzdeki günlerde çok daha kapsamlı açıklamalarımız olacak. Cumhur İttifakı'nın yepyeni bir vizyonla İzmir'in önünü açacağına inanıyorum.” açıklamasını yaptı
Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER