SİTE SAĞ REKLAM ALANI

İZMİR'İ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Sefa Taşkın CHP Aliağa İlçe Örgütü'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

06 Aralık 2018 19:20 siyaset 347
İZMİR'İ DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ
CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Sefa Taşkın ilçe ziyaretleri kapsamında Aliağa'ya geldi. CHP İlçe binasına gelen Sefa Taşkın'ı CHP İlçe Başkanı Gülsen Cirit, İlçe Yönetimi, Özcan Durmaz, Remzi Özcan ve partililer karşıladı. 
Yerel seçimlerde belediye başkan adaylarının açıklanmasına sayılı günler kala Aliağa İlçe Örgütüne ziyarette bulunan Taşkın partililer ile gerçekleştirdiği sohbette aday gösterilmesi ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçilmisi durumunda gerçekleştireceği projelerden, ülkenin ekonomisine daha birçok konuda görüşlerini paylaştı.

"Mutfaktan geldik, sofraya talibiz”

Basın mensuplarının da sorularını yanıtlayan CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Sefa Taşkın "Ben kişisel olarak uzun bir süre siyasete ara vermiş değilim. Mutfakta olmak sofrada olmaktan daha iyidir. Mutfakta görüşler oluşturursunuz. Şimdi ise hem mutfakta hem de sofrada yer almak istiyoruz. Belediye başkanı veya milletvekili olmayabilirsiniz, önemli olan topluma ne kattığınız ve değişim sağladığınızdır. Amaç bir şeyler üretebilmek, sosyal demokrat dünya görüşünde belediyecilik anlayışını gerçekleştirebilmektir. Ben sofraya talibim ama mutfaktan geldiğimi de biliyorum” dedi. 
Eski belediye başkanlığı sürecinden bu zamana Bergama'da  bir geleneğin devam ettiğini de belirten Taşkın "Büyükşehir Belediye Başkanlığı yetkisini de verirlerse işbirliği içerisinde hem bölgemizi hem de İzmir'i daha ileriye taşıyacağız. Birikimimiz ve gücümüz var yeter ki yetki verilsin. Belediye başkanlıkları gelişim açısından değerlendirirsek yerelde demokrasiyi sağlamak adına çok önemli bir yerde duruyor. Bu seçimlerde koltuk kavgasının olmadığı bir tavırla değişimin gerçekleşeceğine inanıyoruz.” şeklinde konuştu. 

Bu sitede bulunan tüm yazılı ve görsel içerikler ile bu içeriklerin görsel ve sistematik tasarım hakları aksi belirtilmediği sürece Poyraz Gazetesi’ne aittir. Poyraz Gazetesi’nin yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz veya satılamaz. Aksine davranışların, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu’na göre hukuki ve cezai yaptırımları mevcuttur. Sitedeki tüm içeriklerin telif hakları korunmaktadır.
DİĞER HABERLER